Bramy garażowe segmentowe boczne

Segmentowa brama boczna HST – brama do specjalistycznych przypadków montażowych

Bramy garażowe segmentowe boczne mają wiele zalet:

1. Zwolnienie sporej przestrzeni wewnątrz garażu.

Otwieranie się na bok bramy HST daje nam dodatkowe miejsce pod stropem garażu, dzięki temu możemy go wykorzystać w dowolny sposób np. do przechowywania deski do surfingu. Dzięki swojej konstrukcji brama może być także sosowana przy specjalnych sytuacjach montażowych, np. w garażach z dachem na skos.

2. Błyskawiczny i komfortowy dostęp do garażu.

Boczna brama segmentowa poprzez możliwość częściowego otwarcia znacznie upraszcza dostęp do garażu. Dzięki temu bez znaczenia jak brama jest otwierana (ręcznie czy za pomocą napędu elektrycznego) mamy możliwość otworzyć ją tylko częściowo. Takie praktyczna funkcja pozwala na błyskawiczny i komfortowy dostęp do garażu, wyjęcie czegoś z garażu przez to jest bardzo proste.

1. Lekkość, cisza i precyzja:

Podwójne rolki bieżne Wypełnienie paneli pianką PU o grubości 42 mm, powoduje bezpieczeństwo i precyzyjne prowadzenie ich dolnej części w zaokrąglonej szynie podłogowej, a w części górnej dzięki stabilnym podwójnym rolkom bieżnym. Utrzymanie szyny podłogowej otwartej na obu końcach jest bardzo proste.

2. Niezawodność:

Zoptymalizowany kształt zawiasów oraz łączeń segmentów uniemożliwia przypadkowe przytrzaśnięcie palców. Solidny podwójny mechanizm zabezpieczający działa niezawodnie podczas otwierania i zamykania bram. Kiedy brama napotka na przeszkodę w strefie otwierania jaki i prowadnicy ściennej od razu się zatrzymuje. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla użytkownika jak i pojazdów.

3. Automatyzm:

Szybki wjazd do garażu. Bramy segmentowe boczne możemy w komfortowy i szybki sposób otworzyć tylko częściowo. Dzięki temu w łatwy sposób możemy przechodzić przez bramę, a szybkie wyjmowanie roweru z garażu jest bardzo proste.

4. Komfort

Dwukierunkowy nowoczesny system sterowania radiowego jest niebywale bezpiecznie kodowany, przez co obsługa bram garażowych, bram wjazdowych, oświetlenia i wielu innych funkcji jest bardzo komfortowe.