Bramy i kraty rolowane Hormann

Bramy i kraty rolowane – Ekonomiczne, trwałe, niezawodne

Bramy i kraty rolowane Hörmann to genialnie prosta konstrukcja z aluminium i stali składająca się na małą ilość komponentów powoduje, że bramy te są szczególnie ekonomiczne. Są to zamknięcia, które ciągle sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Bramy i kraty rolowane prawie nie zajmują miejsca nad otworem. Po otwarciu tworzą kompaktowy zwój chowany za nadprożem. Takie rozwiązania zapewnia pełne wykorzystanie powierzchni użytkowej hali. Wysoko wyspecjalizowana produkcja bram i krat rolowanych Hörmann wykracza poza normalne standardy. Nad realizacją specjalnych rozwiązań czuwa nasz skuteczny i produktywny zespół.

Poznaj powody dla których warto wybrać garażowe bramy i kraty rolowane marki Hormann

Innowacyjny mechanizm sprężyn naciągowych

Manualne otwieranie i zamykanie bramy jest od teraz znacznie lżejsze dzięki zastosowaniu sprężyn naciągowych. Dzięki niemu uruchomienie bramy / kraty rolowanej SB o wymiarach do 6000 × 4500 mm nie wymaga dużego nakładu siły. Sprężyny naciągowe zastosowane w bramach / kratach rolowanych z opcjonalnym napędem oszczędzają mechanizm bramy i napędu.

Perfekcyjnie dobrane elementy:

Dokładne dopasowanie bramy, napędu i sterowania decyduje o niezawodnym działaniu bramy / kraty rolowanej. Całość rozwiązania jestod jednego producenta, co gwarantuje najlepszą kompatybilność zastosowanych komponentów. Bramy i kraty rolowane Hörmann wyróżniają się przedewszystkim trwałością i bezpieczeństwem działania, a do tego są banalnie proste w utrzymaniu i konserwacji.

Bezpieczeństwo dzięki ograniczeniu siły:

Bramy / kraty rolowane SB i TGT w połączeniu z napędem WA 300 R S4 zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa działania bramy. Montowane standardowo ograniczenie siły w kierunku „Otwieranie bramy” i „Zamykanie bramy” w większości wariantów kurtyny i w dużym zakresie wymiarów pozwala wycofać się z instalacji zabezpieczenia krawędzi zamykającej wymaganego zgodnie z przepisami normy PN-EN 12453.

Minimalne starty ciepła, dzięki aktywnemu systemowi przesuwania bramy:

Bramy rolowane Hörmann classic z systemem ZAK zamykają się niezwykle szczelnie, dzięki czemu minimalizują straty ciepła. System ZAK przesuwa zwój na konsolach i prowadzi precyzyjnie pancerz bramy pionowo w prowadnicach. Wykorzystane rozwiązanie wyraźnie ogranicza poziom hałasu i ścieranie się pancerza bramy. Zapewnia również większą ilość miejsca dla montażu bramy w obszarze nadproża.