Zewnętrzne drzwi stalowe Stalprodukt – oferta specjalna Bilbo

Drzwi Stalprodukt to produkt idealny dla osób ceniących sobie estetyczne, jaki i bezpieczne rozwiązania. Drzwi zewnętrzne do naszego domu to jeden z najważniejszych elementów naszego bezpieczeństwa i ochrony naszego mienia. Drzwi zewnętrzne są najłatwiejszą ścieżką wejścia dla potencjalnych włamywaczy, dlatego musimy zadbać o odpowiedni ich dobór. Stalowe drzwi Stalprodukt są jednym z kilku dostępnych na rynku typów drzwi zewnętrznych, lecz co przemawia za wyborem drzwi stalowych, a nie na przykład drewnianych, aluminiowych czy PCV?

  • Najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny
  • Ogromna ilość wzorów i kolorystyk drzwi
  • Rewelacyjne współczynniki jakości
  • Dopasowane w wielu wymiarach i grubościach
  • Świetny serwis
  • Szybka realizacja

Zobacz ofertę specjalną drzwi Stalprodukt

Drzwi zewnętrzne Stalprodukt – drzwi stalowe

Wbrew powszechnej opinii stalowe drzwi nie są w całości wykonane ze stali. Solidne metalowe drzwi można znaleźć na ogół w bazach wojskowych czy morskich, lecz są one zbyt ciężkie i nieporęczne dla codziennego użytkowania w domach, firmach itp. Standardowe drzwi stalowe składają się z piankowego lub drewnianego rdzenia, który pokryty jest stalą, co znacznie zmniejsza ich wagę i ułatwia ich codzienne użytkowanie.

Drzwi stalowe cechują się wysoką wytrzymałością na warunki atmosferyczne jak i nadmierną eksploatację. Dobrze wykonane są odporne na rdzę, pękanie, wgniecenia, dzięki czemu zachowują na długo swój wygląd i funkcjonalność. Produkowane obecnie stalowe drzwi zewnętrzne powstają w wielu wariantach tłoczeń jak i szerokiej gamie kolorystycznej tak by spełnić wymagania estetyczne oraz użytkowe wszystkich klientów.

Marka Stalprodukt

Stalprodukt to rozpoznawalny w kraju producent stalowych drzwi wejściowych do domów i mieszkań. Drzwi o podwyższonej odporności na włamanie, drzwi przeciwpożarowych, drzwi o wysokich parametrach izolacji akustycznej. Jak również producent segmentowych bram garażowych i przemysłowych oraz szerokiego asortymentu stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej. Stalprodukt stawia sobie jako cel nadrzędny bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Wszystkie produkty posiadają wszelkie niezbędne badania i atesty, oraz spełniają wymogi wprowadzania na rynek budowlany. Poprzez zwiększanie gamy oferowanych produktów ich formy, kolorystyki i wzorów starają się dostarczyć nawet najbardziej wymagającym klientom wyjątkowych rozwiązań.

Stalowe drzwi zewnętrzne produkowane przez Stalprodukt powstają na bazie stali ocynkowanej doskonale sprawdzając się jako drzwi wejściowe do domów jednorodzinnych jak i mieszkań. Wysoka jakość wykonanych produktów zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo, co zostało potwierdzone atestami.

Zobacz też: