Napęd ProMatic z systemem BiSecur do bramy segmentowej Hörmann LPU za pół ceny!

Jak mieć pewność, że żaden nieproszony gość nie wtargnie do naszego domu? Jak uniknąć wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa samochodu czy innych sprzętów trzymanych w garażu? Rozwiązaniem jest napęd ProMatic marki Hörmann z system dwukierunkowym BiSecur. Obecnie, przy zakupie z bramą segmentową LPU można go nabyć za pół ceny.

Kupując świetnie ocieploną segmentową bramę garażową Hörmann LPU 42 bądź LPU 67 Thermo, poza energooszczędnością, za niską cenę możemy nabyć niemal stuprocentowe bezpieczeństwo. Skuteczny system sterowania radiowego BiSecur, który jest na wyposażeniu w napędzie ProMatic, daje rewelacyjne zabezpieczenie garażu przed włamaniem. To skutek wykorzystanego w nim 128-bitowego kodowania sygnału, który przesyłany jest z pilota do szybkiego napędu i z napędu zwrotnie do pilota. Taki sam kod używany jest jako zabezpieczenie kont bankowych. Daje to gwarancję, iż złodziej nie przechwyci kodu i włamie się do naszego garażu bądź nawet domu.

Szyfrowanie używane w napędach niższej klasy można zostać złamane. Tymczasem bez jakichkolwiek śladów włamania ubezpieczyciel zdecydowanie nie wypłaci nam odszkodowania.

Promocja, w której kupując świetnie izolowaną termicznie bramę garażową, możesz kupić bardzo bezpieczny napęd ProMatic Hormann za pół ceny trwa do końca listopada.

Wysłuchaj reklamy radiowej związanej z tą promocją: