Bramy i drzwi na czas budowy

Brama i drzwi na czas budowy zabezpieczą Twój dom w trakcie robót budowlanych

Tylko w sieci Bilbo – bramy, okna, drzwi – kupując jakąkolwiek bramę garażową lub drzwi, możesz otrzymać na uzgodniony okres czasu bramę oraz drzwi na okres trwania budowy. Brama i drzwi na czas budowy to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zamknąć budowany obiekt do momentu, aż nie zamontujesz docelowych drzwi zewnętrznych lub bramy. Zapoznaj się z regulaminem “Brama na czas budowy” i skorzystaj z przygotowanej dla Ciebie oferty!

Dlaczego warto mieć tymczasowe drzwi i bramę w trakcie budowy domu?

  • Nie zostanie uszkodzona docelowa brama lub drzwi zewnętrzne w trakcie prac wykończeniowych mieszkania – dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo być spokojni i nie martwić się o nowo zakupiony sprzęt. Warto zapewnić sobie spokój ducha, niż potem żałować, że nie podjęło się innej decyzji.
  • Minimalizujesz możliwość kradzieży oraz uniemożliwisz wejście osobom nieupoważnionym na miejsce budowy. Dzięki tymczasowym drzwiom i bramom zamkniesz plac budowy, chowając wszystkie elementy wymagające zabezpieczenia wewnątrz mieszkania. Możesz spać spokojnie bez obaw, że na następny dzień będzie brakować Ci sprzętów. Dodatkowo uchronisz się przed wandalami, którzy mogliby narobić niepotrzebnych szkód na terenie budowy. Trzeba być przygotowanym na każdą możliwą okazję!
  • Zachowasz zwiększoną czystość wewnątrz obiektu i zapobiegniesz przedostawaniu się kurzu z zewnątrz – jak wiadomo, przy remontach nie unikniesz brudu. Musisz być przygotowany na ciągłe sprzątanie pomieszczeń, do którego przedostały się pyły powstałe w wyniku budowy. Jeśli chcesz zminimalizować ilość kurzu lub innych zanieczyszczeń, warto skorzystać z naszej oferty tymczasowych drzwi i bramy, aby zaoszczędzić sobie kłopotu przy sprzątaniu.
  • Zwiększysz estetykę domu w trakcie trwania budowy – Twój budynek mieszkalny z pewnością będzie wyglądał przyjemniej dla oka, gdy zakryjesz w odpowiedni sposób miejsce budowy. W tym celu postaraliśmy się, aby nasze tymczasowe bramy i drzwi wyglądały jak najlepiej!
  • Zapewnisz wygodniejsze warunki pracy ekipie remontowej wykańczającej wnętrze mieszkania – zmniejszysz przeciągi, ilość kurzu, dzięki czemu ich praca będzie po prostu bardziej efektywna. Zarówno Ty, jak i pracownicy będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania.

Pozostała oferta

Tarasola

Bramy Garażowe

Porady architekta

Bramy i drzwi na czas budowy

Systemy przeciwsłoneczne

Automatyka do bram

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Okna

Bramy wjazdowe i ogrodzenia

Akcesoria do bram