Bramy Okna Drzwi

Zajmujemy się sprzedażą bram, okien, drzwi, paneli podłogowych, napędów do bram, systemów ogrodzeniowych i przeciwsłonecznych SCREEN,
a także innych produktów potrzebnych do wykończenia budowy różnorodnych obiektów (także pasywnych, czy energooszczędnych).
Działamy głównie na terenie Wielkopolski. Poznań, Leszno, Gniezno to tylko niektóre z miejscowości, gdzie mogą Państwo złożyć zamówienie na nasze produkty.

Współpracujemy z producentami sprawdzonymi, których marka i renoma zdobyte zostały poprzez wysoką jakość usług. W naszym katalogu spotkać mogą Państwo firmy takie jak: Hörmann – producent bram garażowych, drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, bram przemysłowych, techniki przeładunku, ościeżnic, napędów wjazdowych, Cal – producent drzwi drewnianych, Beninca, Hi Motions – producent automatyki do bram, Classen – producent paneli podłogowych, drzwi wewnętrznych, Veka – dostawca okien PCV i wielu innych producentów.

We wszystkich naszych punktach sprzedaży, po zapoznaniu się z naszą ofertą, mogą Państwo skonsultować zakupy z grupą wykwalifikowanych doradców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomocy – w każdym oddziale naszej placówki oraz w Internecie.
Oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach i gwarantujemy fachowy montaż oraz serwis!

Budownictwo mieszkaniowe

Bramy Garażowe

Bramy wjazdowe i ogrodzenia

Okna

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Automatyka do bram

Tarasola

Systemy przeciwsłoneczne

Akcesoria do bram

Bramy i drzwi na czas budowy

Budownictwo przemysłowe

Bramy przemysłowe

Bramy wjazdowe i ogrodzenia

Okna

Drzwi przemysłowe

Drzwi wewnętrzne

Automatyka do bram

Systemy parkingowe

Akcesoria do bram

Stacje zasilania

Realizacje

Odkryj nasze imponujące realizacje w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, które wzbudzą Twoje zainteresowanie
 i zainspirują Cię do dalszego odkrywania oferty BOD

Nagrody

Zapoznaj się z naszym bogatym zestawem nagród, które świadczą o jakości naszych usług w dziedzinie bram, okien i drzwi. Odwiedź sekcję Nagrody, aby przekonać się, dlaczego jesteśmy doceniani przez naszych klientów i ekspertów branżowych.

Sprawdź jak funkcjonujemy w zbliżający się długi weekend
Wysokiej jakości bramy garażowe w promocyjnych cenach od 1 marca do 31 grudnia 2024 r.
Weekend majowy
Bilbo jednym z sponsorów Dni Swarzędza 2023!
Dowiedz się jak pracujemy w zbliżający się długi weekend
Drewniane drzwi zewnętrzne – zalety

Kontakt

Skontaktuj się z nami już teraz i odkryj, jak możemy spełnić Twoje potrzeby związane z bramami, oknami i drzwiami. Nasz zespół jest gotowy, aby udzielić Ci profesjonalnej porady i znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Kariera

Jeśli jesteś pasjonatem budownictwa, bram, okien i drzwi, dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy przyszłość. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, rozwój zawodowy i możliwości awansu. Jeżeli chcesz być częścią innowacyjnej firmy, która stawia na jakość i zadowolenie klienta, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na bramyoknadrzwi.pl.

Sklep online

Znajdziesz u nas konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje i profesjonalną obsługę klienta.
Zamówienie w naszym sklepie online to szybka i bezpieczna transakcja,
która dostarczy Ci doskonałe rozwiązania do Twojego domu lub firmy.